Dealerzy używanych samochodów – informacje

Opublikowane przez Marcin Wahacz w dniu

Giełda samochodów używanych rozwija się coraz bardziej z roku na rok. Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się firmą przewozową określone materiały z punktu A do punktu B wie jak drogie są nowe samochody. Charakteryzują się one niezawodnością, jednak ich cena przeraża osoby siedzące w biznesie już bardzo długo, nie mówiąc o ludziach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z taką firmą. Często można zdobyć młode samochody poleasingowe, która posiadają zaledwie kilka/kilkanaście tysięcy kilometrów co sprawia, że są one łakomymi kąskami dla osób, które polują na takie okazje.

 

GIELDADBK – dealer z prawdziwego zdarzenia!

Grupa DBK to firma, która zajmuje się najróżniejszymi sprawami dotyczącymi biznesu przewoźniczego. Znają każdy jego szczegół z własnego doświadczenia i rozwinęli bardzo szeroka firmę, dlatego warto im zaufać. Samochody sprzedawane przez sklep internetowy GIELDADBK są przede wszystkim bardzo dokładnie sprawdzane. Często można znaleźć bardzo dobre oferty poleasingowych ciężarówek, z których były zadowolony każdy kierowca firm przewoźniczych. Nie ma się czego bać podczas zakupu pojazdów od tej firmy, gdyż każdy z nich jest bardzo skrupulatnie przeglądany, czy nie posiada jakiegoś ukrytego mankamentu. Sprawia to, że bezpieczeństwo zakupu jest bardzo wysokie. Nikt chyba nie chciałby dopuścić do faktu zakupu nowego pojazdu i wystąpienia w nim awarii już na początku użytkowania. Po sprawdzeniu pojazdu i wymianie wszystkich płynów samochód jest poddawany jeździe próbnej będącej ostatecznym sprawdzianem przed wystawieniem go na sprzedaż. W razie chęci klient może oczywiście sprawdzić pojazd w niezależnym centrum kontroli aby uzyskać jeszcze większą pewność lecz nie jest to koniecznie – mechanicy grupy DBK są najlepsi w swoim fachu i z dokładnością wykonują swoje obowiązki.

Sprawdź także: Samochody dostawcze z wywrotką – Grupa DBK

Oferta strony GIELDADBK

GIELDADBK posiada między innymi ciągniki siodłowe, które są bardzo ważne dla każdego przewoźnika. Po załadowaniu towaru do odpowiedniej naczepy i użycia specjalnego siodła materiały już mogą być transportowane, a zlecenia wykonywane. Jeśli o naczepie mowa.. To tak się składa, ze są one również wystawiane na sprzedaż. Połączenie ciągnika siodłowego z naczepą to już bardzo solidna i duża moc przerobowa. Dla mniejszych potrzeb sprzedawane są również mniejsze ciężarówki cenione przez firmy kurierskie bądź rozwożące żywność. Firma DAF króluje na giełdzie DBK ze względu na swoją niezawodność i zaufanie jakim jest obdarzona przez całą Polskę będącą jej największym klientem.