Doczepiane włosy – piękna fryzura od zaraz

Opublikowane przez Marcin Wahacz w dniu

Pięknie, długie i gęste włosy są pragnieniem każdej kobiety. Jednak nie każda może się takimi poszczycić. Jeśli natura nie obdarzyła nas bujnymi włosami, nie trzeba robić z tego powodu tragedii. Z myślą o takich kobietach powstały włosy clip in, czyli popularne doczepy. Dzięki nim, bardzo szybko stworzymy wspaniałą fryzurę, która będzie wyglądała naturalnie.

Zobacz: Dopinki do włosów od Cameron Hair

Co to są włosy clip in?

Włosy clip in to najprostsza, nowoczesna, tania i bezinwazyjna metoda na piękne i gęste włosy. Cały proces trawa zaledwie kilka minut, a efekt jest niesamowity. Dodatkowo, można takie włosy doczepić samemu. Polega to na tym, że z pomocą taśm z włosami i klipsów, przyczepia się pasma do naturalnych włosów. Dzięki antypoślizgowym wkładkom nie zsuwają się z głowy. Cały zestaw składa się z 7 taśm z włosami o różnej szerokości. Doczepy mają wiele zalet: szybko przedłużymy i zagęścimy włosy, w przeciwieństwie do przedłużania w salonie fryzjerskim, nie ma tutaj ingerencji w cebulki włosów. Jeden zestaw, jeśli odpowiednio o niego zadbamy, może nam służyć prze wiele miesięcy. Takie włosy są też odporne na prostowanie, suszenie, a także na ciepło z lokówki, dlatego można je dowolnie układać.

A może włosy flip in?

Alternatywą dla doczepów na taśmach, są włosy typu flip in. Zakłada się je równie szybko i prosto, ale zamiast klipsów mają bezbarwną żyłkę, do której zamocowanie są włosy. Ich “montaż” polega na ty, że zakłada się na głowę żyłkę i już. Fryzura gotowa!

Oba rodzaje wspomnianych włosów występują w wielu odcieniach i każda kobieta bez trudu dopasuje je do swojego naturalnego koloru. Można także wybrać bardziej odważny kolor i zaszaleć, tworząc pasemka. Wszystko zależy od tego, jaki look chcemy stworzyć. Doczepiane włosy dają mnóstwo możliwości. Z ich pomocą można kreować fantazyjne fryzury, ale także prostować i kręcić loki. Dzięki temu, że włosy wyglądają jak prawdziwe, nikt się nie domyśli, że mamy treskę. Największą zaletą włosów flip in jest to, że pozwalają na szybką metamorfozę, a do tego można je zakładać i ściągać, kiedy tylko mamy na to ochotę. Odpowiednia pielęgnacja, pozwoli na używanie włosów przez długie miesiące.

Z włosami clip in i flip in, możemy tworzyć niebanalne fryzury zupełnie samodzielnie. Takie dopinki zrobione są z wysokiej jakości materiału, który nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem ciepła suszarki, lokówki czy prostownicy. W kilka chwil można dokonać spektakularnej metamorfozy, bez ingerowania w nasze naturalne włosy. Jest to bardzo ważne, ponieważ wiele kobiet obawia się o to, że mogłyby to zaszkodzić ich włosom.

Kategorie: Zdrowie