Etykiety na nalewki

Opublikowane przez Marcin Wahacz w dniu

O tym jak ważną rolę odrywają opakowanie do którego została wlana nalewka z pewnością zdaje sobie sprawę każdy producent alkoholi. Zacznijmy od tego, że im bardziej elegantsza butelka czyli taka, która prezentuje się w bardzo dobry sposób – tym istnieje większe prawdopodobieństwo, że klient zakupi ów butelkę. Wiadomo nie od dziś, że człowiek konsumuje produkt również oczami a samo opakowanie na przykładu przy piciu gorącej czekolady sprawia, iż jest ona smaczniejsza.

Mam tutaj na myśli beżowy kubek – tak przynajmniej twierdzą niedawno przeprowadzone badania naukowe. A więc wracając do tematu alkoholi. Etykiety na nalewki z jednej strony – jak już wspomniałam wcześniej powinni być eleganckie, ale z drugiej strony proste i przejrzyste. Myślę, że warto skusić się o zrobienie odpowiedniej grafiki. Zapłacimy za taki projekt około 100-300 zł, ale będziemy mieli dobrze wyglądającą szatę graficzną. Oczywiście my sami również możemy się tym zając, ale śmiem twierdzić, że jeśli ktoś nie odpowiednich predyspozycji do rysowania lub tez pomysłu jak takie logo powinno wyglądać – niczego dobrego nie stworzy.

Sprawdź: etykiety na nalewki od Dekorak

Jak już będziemy mieli projekt możemy się wtedy udać do odpowiedniej drukarni, która na zamówienie stworzy odpowiednią ilość sztuk nadruku. I takie naklejki na nalewki będziemy mogli przetransportować do naszej firmy i zacząć przyklejać na butelki. Zwykle zajmuje się tym maszyna a więc potrzebujemy ustawić ją w odpowiedni sposób wprowadzając właściwe parametry. I oto cała filozofia etykiet na nalewki.

Kategorie: Ślub