Kupno używanych ciężarówek z GIEŁDA DBK

Opublikowane przez Marcin Wahacz w dniu

Używane sprzęty wysokiej jakości są niezwykle poszukiwane w praktycznie każdym biznesie. Jednak niejednokrotnie można się ,,naciąć” i kupić sprzęt z bardzo wadliwymi parametrami. W branży TSL jest podobnie – nowe ciężarówki osiągają tak wielkie ceny, że niewielki odsetek przedsiębiorców jest w stanie je zakupić. Ciężarowe samochody są o tyle dobrym rozwiązaniem, że ich cena diametralnie różni się od nowszych modeli. Wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup większej ilości samochodów ciężarowych w stanie używanym – dzięki temu mogą oni mieć pokaźniejszą flotę i brać więcej zleceń – a czas i zlecenia to pieniądz!

Sprawdź: Samochody dostawcze – nowe i używane

Gdzie najlepiej kupić używane samochody ciężarowe?

Używane samochody ciężarowe najlepiej zakupić u pewnego dealera, o którym głośno jest w całym środowisku. Tacy dealerzy mają już wypracowaną opinie i z pewnością nie chcą sobie jej zrujnować – dlatego samochody ciężarowe na sprzedaż są przez nich bardzo dokładnie sprawdzane. W branży przewoźniczej wszystko bardzo szybko się rozchodzi dlatego dealerzy bardzo mocno sprawdzają auta nie tylko pod kątem technicznym, ale nawet wizualnym! Jednym z sprawdzonych dealerów, który poważnie podchodzi do swoich obowiązków jest GIELDADBK. Należy ona do całej grupy DBK, która świadczy kompleksowe usługi w przeróżnym zakresie wokół branży przewoźniczej. Daje im to dodatkową dawkę zaufania, przez co coraz większa liczba klientów decyduje się na zakup ich samochodów ciężarowych. GIELDADBK oferuje najbardziej popularne oraz najbardziej wytrzymałe marki samochodów ciężarowych. Za dobrą marką idzie jakość – tak więc nikt nie jest zdziwiony szerokim dostępem do samochodów ciężarowych marki DAF jak DAF XF 95, DAF XF 105, DAF CF75, czy DAF LF 45, 55. Można znaleźć również inne ciekawe marki jak IVECO, MAN czy też Renault!   Mechanicy dokładnie sprawdzają wszystkie najbardziej wrażliwe elementy ciężarówek – wiedzą dokładnie gdzie patrzeć i jakie usterki mogą być popularne. Po ich wymianie przychodzi czas na ostateczną próbę jaką jest jazda testowa! To ona ostatecznie decyduje o wypuszczeniu samochodu ciężarowego na sprzedaż. Dzięki tam kompleksowej analizie można mieć pewność co do jakości sprzedawanych samochodów.  

Podsumowanie

Jeśli potrafi się wybierać odpowiednie źródła, które zajmują się sprzedażą samochodów ciężarowych to można mieć pewność co do ich długiej przydatności. Jednym z takich źródeł jest GIELDADBK. O pozytywach mówią wszyscy liczący się przedsiębiorcy, dlatego warto jest zaufać i zakupić tutaj swój własny używany samochód ciężarowy.