Naturalny efekt przedłużanych włosów

Opublikowane przez Marcin Wahacz w dniu

Przedłużanie włosów stało się bardzo popularne. Dzięki takiemu zabiegowi można podczas jednej wizyty u fryzjera stać się posiadaczką długich, gęstych włosów (których zapuszczanie zajęłoby spokojnie kilka lat). Jedną z najchętniej stosowanych i najbezpieczniejszych metod przedłużania włosów jest metoda na ringi. Jak wygląda to w praktyce? Jaki daje efekt? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

Sprawdź: https://cameron-hair.pl/

Włosy doczepiane na ringi

Ringi to małe, srebrne kółeczka, obrączki, dzięki którym włosy doczepiane trzymają się włosów naturalnych. Wygląda to tak, iż pasmo doczepiane przykłada się do niewielkiego pasma włosa naturalnego i za sprawą tych ringów przymocowuje się. Stylista ukrywa ringi pod włosami naturalnymi, dzięki czemu są one całkowicie niewidoczne. Metoda ta daje bardzo naturalny i elegancki efekt. Pozwala ona również wydłużyć włosy o nawet kilka/kilkanaście centymetrów. Należy również do jednej z najbezpieczniejszych metod, która w ogóle nie niszczy naturalnych włosów oraz ich nie osłabia.

Gdzie najlepiej wykonać ten zabieg?

Doczepiane włosy są dość wymagające. Należy je bowiem odpowiednio dobrać do naturalnej stylizacji klientki oraz dobrze przygotować, by jak najbardziej tworzyły harmonijny, spójny końcowy efekt. Zabieg ten najlepiej wykonać w dobrym, doświadczonym i polecanym salonie fryzjerskim, w którym otrzymamy wiele informacji o samych włosach, które zostaną doczepione oraz o tym, jak powinno się o nie dbać po takim zabiegu. Doczepiane włosy na ringi są dość drogie. Średnia cena za pasmo wynosi od około 1,20 zł do 3 zł. Koszt całkowity (w zależności od efektu, jaki chce klienkta otrzymać) waha się więc między 400 a 1000 zł.

Czy warto przedłużać włosy tak metodą? Zdecydowanie tak. Jeżeli dzięki temu, panie będą czuły się bardziej atrakcyjne, piękne, kobiece i pewne siebie – warto zainwestować w zabieg, który szybko poprawia nasze samopoczucie. A jak powszechnie wiadomo, piękne, zdrowe, lśniące i zadbane włosy to najlepsza ozdoba każdej kobiety. Dlatego jeśli chcemy czuć się lepiej – czemu nie!

Kategorie: Moda