Nowoczesny statek, nowoczesna impreza

Opublikowane przez Marcin Wahacz w dniu

Jak powszechnie wiadomo poszukiwanie oryginalnych i ciekawych miejsc na imprezę staje się z roku na rok coraz trudniejsze. Ciągłe odwiedzanie tych samych miejsc i zabawa w podobnym otoczeniu staje się coraz to nudniejsza i może obniżać jakość organizowanej imprezy. A przecież każdy organizator chce, aby jego uroczystość była przeprowadzona w oryginalny, interesujący sposób, który pozostanie w głowach gości na jak najdłuższy czas. W ofercie wielu portali dostępnych jest wynajęcie klubu, namiotu, grilla czy domków letniskowych. Jednak oferta boatparty wychodzi poza ramy prezentując możliwość przeprowadzenia swojej imprezy na statku płynącym po rzece! Bardzo wyrafinowany sposób przeprowadzenia każdego rodzaju imprezy, którą wszyscy goście zapamiętają na długi czas.

Sprawdź: Wieczór Kawalerski Wrocław

Udogodnienia statku – same korzyści!

Impreza na statku oprócz walorów wizualnych jakimi są piękne widoki, zachód słońca nad powierzchnią wody czy oglądanie budynków dużych miast położonych nad wodą zapewnia wiele innych atrakcji. Każda osoba wchodząca na pokład statku może uczynić to przechodząc jak gwiazda po czerwonym dywanie, na końcu którego zostanie obdarowana pysznym drinkiem przygotowanym przez barmanów załogi. Można sobie wyobrazić rejs statkiem, lekki wiatr we włosach, a w rękach zimny drink i chłodna bryza w letni wieczór.. Oczywiście to nie wszystko!

Na statku można bawić się i tańczyć w rytm muzyki przy światłach, co jest dodatkową opcją dzięki, której oprócz imprez firmowych możliwe staje się przeprowadzenie na pokładzie statku tańczonych imprez urodzinowych czy wieczorów panieńskich bądź kawalerskich. Wszystko zależy od organizatora do którego podchodzi się w sposób indywidualny. Impreza na statku może być dodatkowo upiększona przez wysokiej jakości catering i pyszny grill dzięki któremu nikt nie wyjdzie z imprezy głodny.

Impreza na statku posiada też opcję dla osób spragnionych integracji i rywalizacji – gry i zabawy integracyjne przygotowane przez animatorów zapewniają dobrą rozrywkę podczas rejsu sprawiając, że nikt nie będzie się nudził!

 

Podsumowanie

Te wszystkie pozytywne cechy złożone razem sprawiają, że impreza na statku posiada wszystko, co powinno być zapewnione przez organizatora. Dobra zabawa, atrakcje, jedzenie, drinki, taniec, światła, muzyka, widoki… Czego chcieć więcej? Każda uroczystość zorganizowana z portalem boatparty może stać się wyjątkowa i pozostać w gronie odbiorców na zawsze.

 

Kategorie: Zdrowie